Неспресо компатибилни капсули Marte(25)

In stock

Коматибилни капсули за неспресо Марс од брендот Miglior espresso. Кремасто кафе кое после само едно испиено кафе ќе стане вашето омилено кафе. Се карактеризира по богата крема и интензивниот вкус.

359,00 ден

it_ITItalian