Bialetti French Press

1,390.00ден

Достапна во две бои.

Модерниот дизајн на француската преса ја прави посебна по својот изглед. Изработена е од нерѓосувачки челик 18/10, боросиликатната стаклена чаша се мие во машина за садови.
Идеална е за подгоовка на филтер кафе со капацитет од 0.330 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bialetti French Press”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка