Bialetti Milk Frother

1,790.00ден

Едноставен и практичен рачен апарат за приготвување на вкусна и кремаста млечна пена, погоден за плинска, електрична и рачна плоча. Направен е од алуминиум обложен со тефлон.
Напомена! Млекото да биде загреано на температура од околу 60 до 65 степени за да подготвите идеална крема за Вашето кафе.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bialetti Milk Frother”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка