Bialetti Moka Pot Rainbow

1,490.00ден

Мока Rainbow е кафематот кој ќе ви донесе радост во кујната, обезбедувајќи весел почеток на вашите утра. Достапна е во повеќе бои.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bialetti Moka Pot Rainbow”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка