Bialetti Nespresso Cremoso

250.00ден

Компатибилни капсули за неспресо од брендот Bialetti,произведени во алуминиумска капсула со интензитет 9/11.
Еспресо со богата крема и арома, и вкус кој ќе остане долго во вашите сеќавања.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bialetti Nespresso Cremoso”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Кошничка