LET'S GET A COFFEE AT

7Grama

Кои сме ние?

ESPRESSO MADE WITH LOVE

За нас

Студиото 7 Грама еспресо постои од 2015 година. Со самиот почеток на работа воведовме нов тренд на подготовка, послужување и презентација на кафе и кафе пијалоци на уникатен начин.

Our goal is to satisfy the needs of our customers who actively participated in the creation of 7gram espresso studio.

По неколку години прераснавме во синџир кафетерии на 2 локации на територијата на град Скопје.

Заедно со нашиот тим на вработени секојдневно го спроведуваме мотото по кое се водиме уште од самото отворање:
ESPRESSO MADE WITH LOVE ❤️

Посети не

  • Бул. Партизански Одреди 64/Б/2-Л.7
  • Бул. Јане Сандански 11 локал 27

УЖИВАЈТЕ ВО НАЈУБАВОТО ИТАЛИЈАНСКО КАФЕ ВО

7GRAMA

mk_MKMacedonian
0

Нема продукти во Кошничката.