Долче Густо Mokaccino

In Stock

Долче густо компатибилни капсули -инастант кофеински напиток со вкус на чоколадо. Идеален напиток за љубителите на топло ароматизирано чоколадно кафе. Со само една капсула имате можност да приготвите кафе напиток со вкус на чоколадо.

289,00 ден

en_USEnglish